Nie-pechowy piątek trzynastego w kasynie Unibet

Nie-pechowy piątek trzynastego w kasynie Unibet

Co kilka miesięcy trafia nam się data, która u niektórych budzi jakieś niezdrowe obawy. Piątek jak piątek, a że trzynasty dzień miesiąca, to tylko się cieszyć – do świąt już tylko niecałe dwa tygodnie. Żeby jednak nawet tym najbardziej przesądnym jakoś osłodzić dzisiejszy dzień, kasyno Unibet przygotowało małą niespodziankę.

Niespodzianka kryje się pod okienkiem numer 13 Adwentowego Kalendarza, bo wiadomo – do końca roku w każdym kasynie promocje znajdziemy przede wszystkim w tych ogrywanych do znudzenia kalendarzach. Co więc pod „pechową” trzynastką?

Pod okienkiem numer 13 czeka na nas 13 darmowych spinów. Spiny możemy wykorzystać na slocie Jolly Dicers. Ale żeby nie było tak kolorowo, to najpierw musimy dokonać depozytu w wysokości 50 złotych. Oczywiście zanim to zrobimy, nie zapomnijmy aktywować niniejszy bonus w zakładce ofert bonusowych.

To, co nam się uda wygrać dzięki darmowym spinom, trafi na konto bonusowe. Aby spieniężyć te środki będziemy musieli zawczasu obrócić nimi 35 razy. Każdy ze spinów ma wartość 0.50 PLN, więc szykujcie się na wielkie wygrane.

Spiny będą ważne przed tydzień, po tym czasie przepadną.

Miłej gry!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.