NetEnt prezentuje nowy automat: Wild Water

NetEnt prezentuje nowy automat: Wild Water

Idzie wiosna, lato coraz bliżej, czas więc na plażowe klimaty. W imponującym portfolio najlepszych wideoautomatów firmy NetEnt pojawiła się nowa pozycja – slot Wild Water. Idziemy na deskę!

Automat przenosi nas w czasy lat 50 i 60 ubiegłego wieku, kiedy w Ameryce królowały młodość, radość, słońce i rock and roll. Wszystko to mamy przed oczami grając w Wild Water.

Nowa maszynka to pięciobębnowy wideoslot. Zamiast pojedynczych symboli na bębnach przedstawione są postacie surferów narysowane w konwencji pin-up. Na bębnie może zatrzymać się albo pełna postać zajmując 3 płatne pola w kolumnie, albo jej część – 1/3 bądź 2/3. Wśród surferów pływa rekin, który jednak w tym wypadku jest gościem wyczekiwanym gdyż pełni rolę wild’a, czyli pola zastępującego każde inne. Po bębnach pływa także wesoły surfer – scatter. Pojawienie się co najmniej trzech takich gości w dowolnej konfiguracji premiowane jest darmowymi spinami.

Podczas gry słyszymy przyjemne odgłosy szumiących fal oraz, ma się rozumieć, rock and rolla. Całość utrzymana jest w przyjemnych pastelowych kolorach, co dopełnia obrazu gry prostej i przyjemnej a przy odrobinie szczęścia także dochodowej. Wiadomo – NetEnt to najlepsze automaty!

Na automacie Wild Water można zagrać między innymi w kasynach Mr. GreenBetssonUnibetComeOnCasino Euro oraz Redbet.