Narcos – najnowszy slot od NetEnt

Narcos – najnowszy slot od NetEnt

NetEnt, wiodący producent wideo slotów, podpisał umowę z Gaumont, najstarszą wytwórnią filmową na świecie i producentem serialu Narcos. Ten nominowany do nagród Golden Globe i Emmy serial telewizyjny, którego czwarty sezon obecnie znajduje się w fazie produkcji, stał się bazą dla scenariusza najnowszego slotu.

 

Nowy tytuł został zaprezentowany podczas specjalnego odsłonięcia podczas trwających obecnie w Londynie targów ICE. Tym samym Narcos dołącza do portfolia markowych gier Net Entertainment, bazujących na tytułach znanych na całym świecie – Jumanji™, Guns n’ Roses™ czy Planet of the Apes™. 

Henrik Fagerlund, Chief Product Officer w NetEnt powiedział: „Kontynuujemy przesuwanie granic dzięki naszym markowym grom, a Narcos to z pewnością jedna z naszych największych transakcji do tej pory. Serial stał się sensacją, która zgromadziła masę fanów na całym świecie i to daje nam kolejne audytorium, które może dobrze się bawić przy naszych grach.”

„NetEnt jest wiodącym światowym dostawcą najlepszych rozwiązań do gier online i wierzymy, że stworzą taką grę, która podbije serca milionów fanów Narcos na całym świecie.” – dodał Tim Stephen, szef działu prawnego i handlowego w Gaumont.

Dokładna data premiery tego automatu nie została jeszcze ogłoszona, na razie musimy się więc zadowolić samą zapowiedzią. Póki co, mamy czas aby odrobić zaległości i zobaczyć wszystkie trzy sezony serialu na Netflixie – a już niedługo premiera czwartego! Będzie co robić!