Najnowszy slot od NetEnt – Asgardian Stones™

Najnowszy slot od NetEnt – Asgardian Stones™

Net Entertainment, wiodący producent video slotów dla internetowych kasyn, zaprezentował nową grę – Asgardian Stones. Najnowsza produkcja NetEnt przybliża nam królestwo nordyckiej mitologii i zawiera premierową w branży funkcje „kruszenia”.

 

Nowa gra to 5-bębnowy, 3 rzędowy automat z nowatorską funkcją „Colossal Crush”. Na czym ta funkcja polega? Otóż kolosalne symbole (czyli takie, które zajmują 9 pól zwykłych symboli) spadając na pole gry, kruszą te pod spodem, aby uwolnić swoją energię zwiększając mnożnik wygranych.

Podobnie jak w znanej grze tego samego producenta, Gonzo’s Quest, symbole spadają z góry na pole gry i po ułożeniu wygrywającego układu rozpadają się, dając miejsce kolejnym, spadającym z góry symbolom.

Nowa funkcja obejmuje także Koło Free Spinów. Zajmujący 9 pól symbol także spada na pole gry krusząc symbole znajdujące się niżej. Jednocześnie kręci się, losując dla nas wygraną – czy to free spiny, czy to żetony. Całość okraszona „nordycką” muzyką.

„Nasz cały zespół pracował niezmordowanie podczas projektowania i tworzenia Asgardian Stones i naprawdę się cieszymy, że wreszcie mogliśmy zaprezentować naszą nową produkcję graczom z całego świata. Funkcja „Colossal Crush” to nowa rzecz w branży, zwiększająca ekscytację, jaką powoduje nowa gra. Nie możemy się doczekać reakcji ze strony świata gier na nasz pozytywny start w roku 2018″ – powiedział Henrik Fagerlund, dyrektor ds. produktów w NetEnt.

Pełną recenzją gry „Asgardian Stones” przeczytacie wkrótce na naszej stronie. Nowy slot jest już dostępny dla wszystkich graczy w kasynie EnergyCasinoEuro oraz Unibet.

ZAGRAJ TERAZ W ASGARDIAN STONES W KASYNACH:

EURO

ENERGY

UNIBET

EXPEKT