Na Karaiby z Betssonem

Na Karaiby z Betssonem

Jesień zadomowiła się na dobre, deszcze, mgły i nocne przymrozki. Może czas trochę się rozgrzać, choćby na Karaibach? Kasyno Besson dla wszystkich zmarzluchów przygotowało wspaniała promocję, dzięki której może uda się wyrwać na jakiś czas z przygnębiającego klimatu.

 

Każdego tygodnia listopada Betsson oferuje 5 szans na wygranie żywej gotówki – 4.000 PLN – oraz 2 szanse na bilet na Karaiby. Rejs dla dwojga! Płyniemy?

Aby wziąć udział w promocji należy się do niej zapisać. Potem robimy to co zwykle w kasynie Betsson – wpłacamy kasę i gramy. Za każde zdeponowane i obrócone 40 PLN dostaniemy jeden bilet na loterię. Najlepsze jest to, że każdy ze zdobytych przez nas biletów bierze udział w każdym losowaniu w czasie trwania promocji. Gramy do samego końca!

W skład nagrody głównej wchodzą:

– przelot tam i z powrotem do Miami w lutym 2015

– kolacja w Miami

– siedmiodniowy rejs na pokładzie statku Celebrity Reflection

– wizyta w Puetro Rico, St. Thomas oraz St. Maarten,

– szansa na dodatkową wygraną 120.000 € w ekskluzywnym turnieju w kasynie

Tabela zwycięzców jest aktualizowana codziennie o godzinie 18.00. Zwycięzcy nagród głównych będą ogłaszani w poniedziałki i czwartki – dzisiaj już znamy jednego ze szczęśliwców. Na rejs popłynie Ronny K. ze Szwecji. Może następny będziesz Ty?

Powodzenia i do zobaczenia na Karaibach!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.