Na Hawaje z dinozaurami!

Na Hawaje z dinozaurami!

Nieczęsto się zdarza aby promocja w kasynie internetowym obejmowała kilka kasyn jednocześnie. Niemniej tym razem tak jest – o wyjazd na Hawaje możemy powalczyć aż w sześciu różnych kasynach. Wrześniową zabawę na automacie Jurssic Park oferuje Unibet, Redbet, Mr. Green, Betsafe, ComeOn oraz Betsson!

 

Na początek o nagrodzie, bo to najciekawsze. Szczęśliwiec, który zostanie wylosowany 6 października, zabierze osobę towarzyszącą na tygodniową wycieczkę na Hawaje. A na Hawajach bazą będzie pięciogwiazdkowy Grand Hyatt Kauai Resort & Spa, w którym do dyspozycji gości mamy 7 restauracji, sunę z sekcją Spa, 4 bary, basen ze zjeżdżalnią, siłownię, salon kosmetyczny, sale gimnastyczne, klub dla dzieci, pole golfowe oraz naukę tradycyjnego hawajskiego tańca.

To wszystko oczywiście za darmo dostępne dla zwycięzcy promocji i jego towarzysza podróży. Naturalnie przez ten tydzień dadzą nam jeść za darmo a kto chętny będzie mógł się przez 1,5 godziny przelecieć nad wyspą helikopterem. Jeżeli hotelowe jedzenie nam nie będzie pasować, dostaniemy 3000$ kieszonkowego – możemy jeść na mieście. Jeżeli chodzi o transport na wyspę, to w skład pakietu wchodzą 2 bilety klasy ekonomicznej z Londynu przez Los Angeles na wyspę i z powrotem. Do tego paczka prezentów wartych 500€, w której znajdziemy aparat fotograficzny i wiele innych gadżetów. Uff!

Jak widzimy nagroda z tych bardziej atrakcyjnych. Co trzeba zrobić aby mieć szanse na jej zdobycie? W zasadzie nic szczególnego – przez cały wrzesień należy grać na slocie Jurassic Park. Za każde 100 PLN lub równowartość w innej walucie rozegrane na tym automacie otrzymamy jeden los na loterię. Losów możemy zbierać ile dusza zapragnie, im więcej tym większa szansa na wygraną. Zwycięzca zostanie ogłoszony 6 października.

I najważniejsze: o wycieczkę na Hawaje możemy zagrać w sześciu kasynach internetowych, w których znajdziemy najlepsze automaty. Zasady promocji w każdym z nich są identyczne – trzeba mieć konto i grać na slocie Jurassic Park. Jeżeli jeszcze nie grasz w którymś z nich, darmowe konto możesz założyć pod tymi linkami: UnibetRedbetMr. GreenBetsafeComeOn oraz Betsson.

Powodzenia!