Mobilny marzec na Unibet

Mobilny marzec na Unibet

W marcu operator internetowego kasyna Unibet stawia na urządzenia mobilne. To właśnie do użytkowników smartfonów i tabletów skierowana jest najnowsza ciekawa promocja jednego z największych graczy na rynku internetowego hazardu.

W tej promocji co tydzień do wygrania jest iPad oraz darmowe spiny na automacie Starburst, liderze rankingu automatów. Ale tak, jak niezmienne są nagrody, tak zadanie dla graczy zmienia się co tydzień. W pierwszym tygodniu zabawy, czyli od 3 do 7 marca grający na urządzeniach mobilnych w kasynie Unibet mają za zadanie wykręcić najwyższą wygraną za jednym zakręceniem na dowolnym slocie kasyna. Aby wygrana została uznana, musisz na tym slocie zakręcić minimum pięciokrotnie oraz zapisać się do promocji. Zapisać możesz się TUTAJ.

Cotygodniowe wygrane wyglądają następująco:

1 miejsce – iPad

2 miejsce – 100 darmowych spinów na Starburst

3 miejsce – 80 darmowych spinów na Starburst

4 miejsce – 70 darmowych spinów na Starburst

5 miejsce – 60 darmowych spinów na Starburst

6 miejsce – 50 darmowych spinów na Starburst

7 miejsce – 40 darmowych spinów na Starburst

8 miejsce – 30 darmowych spinów na Starburst

9 miejsce – 20 darmowych spinów na Starburst

10 miejsce – 10 darmowych spinów na Starburst

Co jeszcze musimy wiedzieć o promocji?

Nie obowiązuje limit zakręceń – im dłużej grasz, tym większa masz szanse na wygraną. Darmowe spiny na koncie zwycięzców znajda się 10 marca. Na jednego gracza przypada tylko jedna wygrana, więc tylko jeden tydzień może być dla Ciebie w tej promocji szczęśliwy. I na koniec – wygrane ze spinów będą traktowane jako środki bonusowe, więc aby je wypłacić należy odpowiednią ilość razy nimi obrócić. Szczegóły w regulaminie promocji.

Powodzenia w grze!

Więcej informacji na www.unibet.com/pl