Masz konto w ComeOn? Masz darmowe spiny!

Masz konto w ComeOn? Masz darmowe spiny!

Promocja zdawałoby się typowa – można wygrać darmowe zakręcenia na automacie w internetowym kasynie. ComeOn idzie jednak dalej. Darmowych spinów nie trzeba wygrać – dostaje je każdy za darmo!

Co trzeba zrobić aby 10 razy za darmo zakręcić na automacie Avalon II? Nic, poza tym, że trzeba być graczem ComeOn. Tylko tyle i aż tyle, gdyż niniejsza promocja niestety nie dotyczy nowych graczy. Wszyscy pozostali, którzy spełniają kryteria zakładów i depozytów w kasynie (możesz je sprawdzić TUTAJ) mogę swoje darmowe spiny odebrać i kręcić.

Jest jeszcze jedno ograniczenie dotyczące tej promocji. Trwa ona tylko do końca marca.

Dodatkowo w związku z tą promocją istnieje „mały” bonus. Otóż pierwszych trzech graczy, którzy podczas gry na maszynie do gry online Lucky Winds wykręci układ pięciu szczęśliwych skrzydeł ( Lucky Wings) otrzyma dodatkowo, oprócz wygranej wynikającej z trafienia tego układu, 5000€. Ten bonus już skierowany jest do wszystkich – obecnych i nowych graczy.

Do dzieła więc, sprawdź, czy na Twoim koncie w ComeOn Casino czeka 10 darmowych spinów i kręć do woli! A jeżeli jeszcze nie grasz na ComeOn, konto możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!