Letnie promocje w Redbet

Letnie promocje w Redbet

Lato za pasem więc czas na letnie promocje. Dzisiaj przedstawiamy ofertę Redbet dla wszystkich miłośników kasyna, zakładów sportowych oraz pokera. Trzy promocje na raz!

 

Promocje są trzy, możemy skorzystać z wszystkich lub tylko z wybranych. W każdym jednak wypadku automatycznie zakwalifikujemy się do Letniej Loterii. Za każdą z promocji, z której skorzystamy otrzymamy jeden los – losowanie w poniedziałek 15 czerwca. Nagrody są także trzy:

  1. Turystyczny voucher wartości 1000 € do wykorzystania na wakacje w wybranych przez nas miejscu.
  2. 200 € w gotówce na nasze konto Redbet
  3. 75 € w gotówce na nasze konto Redbet

A teraz o samych promocjach.

Kasyno – bonus 400% do kwoty 80 € oraz 100 free spinów. Gdy wpłacimy 20 u z kodem promocyjnym „400extra” otrzymamy 100 u na gry plus dodatkowo 100 darmowych spinów na gry South Park Reel Chaos, Stickers, Dracula, Starburst lub Twin Spin. Plus los na loterię.

Zakłady sportowe – 200% bonusu. Gdy wpłacimy 20 € z kodem promocyjnym NDC200 będziemy mogli obstawiać zakłady za 60 € oraz dostaniemy jeden los na loterię.

Poker – pakiet na Redbet Live Dublin o wartości 1000 €. Gdy wpłacimy 50 € i przeniesiemy je na nasze konto pokerowe, otrzymamy 5 biletów do turniejów o wartości 25 €. W turniejach możemy zdobyć kwalifikację do Redbet Live Dublin. Aby otrzymać także los na loterię, musimy rozegrać poza tym przynajmniej 25 rozdań.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Redbet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.