Kolosalna Kampania z pulą 800.000 zł

Kolosalna Kampania z pulą 800.000 zł

Jeżeli przez cały rok oszczędzałeś na wakacje w ciepłych krajach, to pewnie niebawem przyjdzie pora rozbić świnkę skarbonkę. Nadszedł czas upragnionego letniego urlopu, a wraz z nim mniej ukochane wydatki. Bez obaw, właśnie pojawiła się okazja, aby podreperować domowy budżet. Kto wie, może nawet zdążysz jeszcze zmienić rezerwację na hotel 5 gwiazdkowy albo samą destynację wyjazdu. Przy odrobinie szczęścia pozostaniesz z problemem, jak wydać wygrane 400.000 zł.

Z przyjemnością informujemy, że w lipcu na graczy czeka miła niespodzianka od Betsson. W ubiegły poniedziałek wystartowała Kampania Kolosalna Wygrana, w której Betsson rozda nagrody z ogromnej puli wartej aż 800.000 zł. Na klientów tego kasyna czeka całe mnóstwo atrakcji, a wśród nich jackpoty, bonusy i losowanie nagrody głównej, czyli 400.000 zł! Akcja trwa od 4 lipca (16:00 CET) do 31 lipca (23:59 CET). Aby przyłączyć się do zabawy należy zgłosić chęć udziału w promocji.

Nagroda główna 400.000 zł

Za każde 40 zł, które wpłacisz i zagrasz w kasynie, grach, zdrapkach, bingo, zakładach sportowych lub pokerze, otrzymasz 1 los na loterię. Losowanie nagrody głównej wartej 400.000 odbędzie się 1 sierpnia. Ponieważ nie ma dziennego limitu na ilość zdobytych kuponów, każde wydane 40 zł zwiększy Twoje szanse w loterii i tym samym przybliży do nagrody głównej.

Zwycięskie jackpoty z pulą 400.000 zł

Udział w kampanii daje także możliwość rozbicia dodatkowej puli nagród przeznaczonej na jackpoty. Kolejne 400.000 zł zostanie podzielone pomiędzy liczbę jackpotów zdobytych w okresie od 4 do 31 lipca (przez graczy zapisanych do promocji). Za każdego zwycięskiego jackpota gracz otrzyma 1 udział z puli. Nagrody za zdobyte jackpoty będą wypłacane 2 sierpnia w postaci środków bonusowych podlegających wymogowi 10-krotnego obrotu.

Mobilny bonus 20 zł w kasynie

W każdym tygodniu (od poniedziałku do niedzieli), w którym zagrasz na min. 400 zł otrzymasz bonus w kasynie do wykorzystania na urządzeniu mobilnym. Za dodatkowe środki będziesz mógł zagrać w aplikacji Betssona lub doskonale znanych Jackpotach Betssona. W promocji biorą udział wybrane gry z jackpotem z wyłączeniem Caribbean Poker i Keno.

Odwiedź kasyno Betsson i zgłoś chęć udziału w promocji już teraz. 

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betsson załóż je dzisiaj i odbierz 100% bonusu powitalnego oraz 50 darmowych obrotów na grę Mega Fortune Dreams.