Jingle Spin

Jingle Spin

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Idą Święta, dzwonią dzwonki sań, wszystko jak trzeba, żeby grudzień był prawdziwym grudniem. Gruszek w popiele nie zasypuje też NetEntertainment. Po niedawnej premierze wideo slota Vikings, NetEnt prezentuje kolejną grę. Świąteczną i tematyczną, a jakże! Przedstawiamy Jungle Spin!
 

Automat z Kołem Fortuny

 
Jingle Spin to 5- bębnowy i trzyrzędowy kręcioł z 20 płatnymi liniami. 10 poziomów stawki oraz wartość monety od 0.01 do 1.00. W slocie demonstracyjnym dostępnym na stronie producenta najniższy możliwy bet wynosi 0.20€, najwyższy - 200€.
 
Jingle Spin - świąteczny automat od NetEnt - recenzjaPole gry to przedstawienie okna, pola na bębnach - lekko zamarznięte szybki. Nad oknem siedzą krasnale - po jednym nad każdym z pięciu bębnów. Po prawej stronie pola gry widzimy świętego Mikołaja, albo kogoś bardzo go przypominającego. Nasz koleżka trzyma wajchę i kręci kołem fortuny. Co my zakręcimy bębnami, to on ciągnie za wajchę. Gdy wylosuje bombkę, to wskakuje ona w ręce pierwszego, siedzącego nad piątym bębnem krasnala. Za każdym kolejnym spinem krasnale podają sobie wylosowaną bombkę dalej, aż do bębna numer jeden. Jeżeli nic się nie zdarzy, bombka ląduje na choince, stojącej po lewej stronie naszego okna. 
 
A właściwie co może się stać? Ano możemy trafić na polu gry symbol Wild.
 

Bonusy spadają z góry

 
Symbol Wild, mający formę zapakowanego jak prezent pudełka, zastępuje dowolny symbol, który uzupełnia nam na bębnie najwyżej płatną kombinację na płatnej linii. Jednocześnie, gdy nad bębnem, na którym pojawi się Wild siedzi krasnal z "pełnymi rękami", wówczas spuszcza do naszego pudełka trzymaną w rękach bombkę z nagrodą - Spreading Wild Bauble, Coin Win Bauble, Free Spin Bauble lub Surprise Bauble.
 

Spreading Wild Bauble

 
W grze podstawowej oraz w trybie darmowych spinów symbol ten po "spadnięciu" na pole gry rozwija się w kilka symboli Wild. A te zachowują się jak rasowe Wildy - zastępują dowolny symbol, który pasuje do najwyżej płatnej kombinacji.
 

Coin Win Bauble

 
Symbol Coin Win Bauble to po prostu mnożnik stawki, za jaką aktualnie kręcimy. Gdy wpadnie do naszego Wilda, zarówno w grze podstawowej jak i podczas darmowych spinów, dostajemy od razu gotówkę w kwocie pokazanej na symbolu. Wartość możliwych "bombek pieniężnych" wynosi 50, 100, 200, 500, 1000 lub 2500.  
 

Free Spin Bauble

 
Gdy symbol Free Spin Bauble Wpadnie do naszego pudełeczka Wild, otrzymujemy darmowe zakręcenia w ilości pokazanej na symbolu. Może to być 7, 10, 12, 15, 20, 25, 30 lub nawet 50 darmowych zakręceń. Symbol ten pojawia się zarówno w grze podstawowej, jak i w trybie darmowych spinów. 
Jingle Spin - świąteczny automat od NetEnt - recenzja
 
Co, poza darmowymi zakręceniami zyskujemy w tym trybie? Po pierwsze, wszystkie pola na kole fortuny są pełne, więc za każdym zakręceniem pełna bombka ląduje w rękach krasnali. Po drugie, symbole Wild na polu gry pojawiają się jakby częściej...
 

Surprise Bauble

 
Bąbka - niespodzianka. Możemy wylosować nagrodę pieniężną, rozszerzające się symbole Wild lub darmowe spiny.
 

Podsumowanie

 
Gra jest przyjemna i wciągająca. Oczywiście czekamy wszyscy na darmowe spiny, ale łatwo nie jest: muszą się zgrać dwie rzeczy: Mikołaj musi wylosować odpowiednią bombkę, a potem ta bombka musi się znaleźć w odpowiednim momencie nad odpowiednim bębnem. Ale jak już to się stanie, wówczas nagroda czeka nas ogromna. Nie wypominając, że najczęściej w trybie darmowych spinów losujemy kolejne darmowe spiny!
 
Miłej gry i wesołych Świąt!
Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 20 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.05-5
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: jingle spin, christmas
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Betsson

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: