Jest jeszcze szansa na zielone MINI od Mr. Greena!

Jest jeszcze szansa na zielone MINI od Mr. Greena!

Trzytygodniowa promocja w kasynie Mr. Green już trwa, w puli do wygrania trzy eleganckie samochody. Od 2 do 22 czerwca tydzień po tygodniu losowany jest jeden samochód. Zostały jeszcze dwa.

O jaki dokładnie samochód chodzi? Otóż do wygrania jest jeden z już dwóch pozostałych MINI one w kolorze British Racing Green wyposażony w trzycylindrowy silnik turbo TwinPower o mocy ponad stu koni mechanicznych. Wartość autka to 70.000 PLN!

Jak wziąć udział w losowaniu? Każdy, kto wpłaci co najmniej 100 PLN w kasynie Mr. Green lub zagra za tę kwotę, otrzyma jeden Kupon Loterii Mini. Kuponów można zbierać dowolną ilość, wystarczy po prostu więcej wpłacić lub więcej postawić. Losowanie w poniedziałek. Po losowaniu stan Kuponów się zeruje i zabawa zaczyna się od początku.

Promocja, czyli możliwość wygrania samochodu, skierowana jest tylko do graczy mieszkających w krajach, w których działa Mr. Green. Pozostali, do których uśmiechnie się szczęście, otrzymają pieniężny ekwiwalent. Też nieźle..

I na koniec specjalna oferta dla tych, którzy jeszcze nie mają konta na Mr. Green. Ci, którzy w czasie trwania promocji takie konto założą, automatycznie otrzymają jeden Kupon Loterii Mini. Czyli nie ma na co czekać, jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green i chciałbyś odebrać swój bonus powitalny, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!