Jesienne spiny w kasynie Betsson

Jesienne spiny w kasynie Betsson

Na przywitanie jesieni kasyno Betsson przygotowało dla swoich graczy nieco darmowych spinów. Tak na otarcie łez i przywołanie miłych chwil. Lato już za parę miesięcy!

Promocja związana jest z kilkoma slotami produkcji NetEnt. Wystarczy, że nieco pogramy w nasze ulubione gry i nawet 40 free spinów wyląduje na naszym koncie. Codziennie aż do 30 listopada.

Jak je zdobyć?

Pierwsze, co robimy, to zapisujemy się do promocji na stronie kasyna Betsson. Następnie odpalamy któryś z konkursowych slotów (Starburst, Dead or Alive, Jumanji, Spinsane, The Legend of Shangri-La lub Reel Steal) i gramy.

Żeby załapać się na darmowe spiny musimy obrócić dziennie minimum 250 PLN. Gdy już to uczynimy, dostaniemy 40 darmowych spinów do wykorzystania na dowolnej z wymienionych wyżej gier. To wszystko!

Wszystkie otrzymane darmowe spiny ważne są przez 24 godziny. To, co uda nam się ugrać z tych zakręceń, trafi na nasze konto bonusowe z wymogiem obrotu x35. Na obrót mamy 3 dni. Po tym czasie w razie niepowodzenia, wszystkie uzyskane dzięki darmowym spinom wygrane przepadną. Jeżeli wykonamy wymagany obrót, środki będziemy mogli wypłacić.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.