Jaka dziś pogoda?

Jaka dziś pogoda?

Znane i lubiane kasyno ComeOn do swojego portfolio dorzuciło dzisiaj nową maszynkę. Jeden z wiodących producentów wideo automatów do internetowych kasyn – Quickfire – przypomniał się z klasycznym wideoslotem. Today’s Weather to coś dla miłośników wyżów, niżów, zachodnich wiatrów i ogólnie – prognozy pogody.

 

Today’s Weather to pięciobębnowy wideo slot z 25 wygrywającymi liniami. Maksymalny bet to 50 kredytów. Co widzimy na ekranie? Na ekranie właśnie trwa przedstawienie prognozy pogody, z nieodłącznymi symbolami deszczu, chmur, słońca czy śniegu. Na dole oczywiście obowiązkowy pasek informacyjny, jak w prawdziwym programie telewizyjnym. No to parasol w garść i idziemy zmierzyć się z dzisiejszą aurą!

W naszym spacerze po wygrane pomogą nam symbole WILD (globusiki), gra bonusowa Weather Forecast, w której wybierzemy wygrywający według nas dzień tygodnia w dodatku w czterech trybach bonusowej rozgrywki i oczywiście SCATTER – uzbieramy przynajmniej 3 i kręcimy za darmo.

Podsumowując szybko – gra może się podobać, ma swój klimat pomimo nieco przaśnej grafiki oraz być może dla niektórych denerwujących dźwięków. Nie da się jednak ukryć, ze jest to dosyć oryginalny automat i warto się mu bliżej przyjrzeć i zakręcić parę razy. A nuż dzisiaj będzie słonecznie? A nuż znajdziemy go wkrótce w rankingu automatów?

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie ComeOn, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.