Jackpot szyty na miarę

Jackpot szyty na miarę

Zastanawiałeś się kiedyś, czy rodzaj wybieranych przez Ciebie automatów do gry ma coś wspólnego z cechami Twojej osobowości? Okazuje się, że tak i choć nie jest to prawdopodobnie żadną niespodzianką, to zaskoczyć może fakt, iż popularny producent slotów – firma NetEnt opracowała ostatnio krótki quiz, który może pomóc w doborze odpowiedniego dla siebie jednorękiego bandyty. 

Jak się należy spodziewać, wybór automatów został zawężony wyłącznie do slotów z jackpotem produkcji NetEnt, jednak ciekawość nie pozwoliła nam przejść obok zupełnie obojętnie i oczywiście zajrzeliśmy do środka. Rezultat? Biorąc pod uwagę charakter oraz ilość pytań umieszczonych w quizie, należy przypuszczać, że jest to raczej zabawka niż precyzyjne narzędzie i powinno się ją traktować z dużym przymrużeniem oka. Dla równie dociekliwych załączamy jednak link, pod którym można odpowiedzieć na pytania.

http://www.netentcasino.com/play-our-quiz-and-discover-which-game-best-suits-your-personality/

Niezależnie od wyniku quizu polecamy naszego obecnego faworyta – automat Hall of Goods. Chyba nie ma lepszego momentu na rozegranie kilku spinów na tej maszynie niż właśnie teraz. Obecna kumulacja wynosi ponad 30.300.000 PLN, a średnia MEGA wygrana na tym automacie to kwota rzędu 5 mln EUR. Od ustrzelenia ostatniego jackpotu minęło już ponad 270 dni, oznacza to że kolejny gracz ma szansę zgarnąć o 2 mln EUR więcej niż przeciętnie! Nie zapomnij, że masz takie same szanse jak inni! Jeżeli wciąż się wahasz, którą z gier wybrać na początek, nie popełnij błędu i przetestuj Hall of Gods.

Pozostałe kumulacje na automatach firmy NetEnt:

Mega Fortune Dreams – 9.920.000 PLN

Arabian Nights – 2.642.000 PLN

Hall of Gods – 30.300.000 PLN