Hojne nagrody od White Snake Lady

Hojne nagrody od White Snake Lady

W ubiegły poniedziałek 19 lipca slotowa biblioteka wybranych kasyn online rozszerzyła się o kolejną nową pozycję, tym razem pochodzącą ze stajni Yggdrasil Gaming. Ten magiczny automat o nazwie Legend of the White Snake Lady przyciąga nie tylko kojącym klimatem orientu, ale przede wszystkim aż 243 liniami wygrywającymi. Co więcej, wygrywające kombinacje tworzone są zarówno z lewej jak i z prawej strony.

 

Przez kolejne 2 weekendy tj. 21-24 lipca oraz 29-31 lipca Madame White Snake zamierza być bardzo hojna – szczególnie dla klientów kasyna Mr Green. Każdy, kto zagra w tym czasie na tym czarodziejskim automacie, otrzyma szansę wygrania nagrody gotówkowej z puli 20.000 zł. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy choćby raz zakręcić bębnami Legend of the White Snake Lady, bowiem Mr Green nie ustanowił minimalnej ilości rozegranych rund, ani minimalnej wielkości zakładu. Jednocześnie, organizatorzy uprzedzają, że szanse wygrania doładowania będą proporcjonalne do wielkości postawionego zakładu, więc nie poprzestawaj na kilku spinach i ciesz się grą dowoli.   

Po zakończeniu każdego z dwóch weekendów Mr Green wyłoni 20 graczy, którym zostaną wręczone nagrody w postaci prawdziwej gotówki wolnej od wymogu obrotu.

 Pula nagród:

1. nagroda 6.000 zł

2. nagroda 4.000 zł

3. nagroda 1400 zł 

4. i 5. nagroda 1000 zł

6.-9. nagroda 500 zł

10.-13. nagroda 400 zł

14.-20. nagroda 200 zł

 

Zakręć bębnami Legend of the White Snake Lady, zasmakuj czarodziejskiego klimatu orientu i odbierz gigantyczne doładowania gotówkowe.

Załóż darmowe konto gracza w kasynie Mr Green.