Halloweenowy turniej w kasynie Expekt

Halloweenowy turniej w kasynie Expekt

Dzisiaj w kasynie Expekt wystartował dwudniowy turniej, w którym na najlepszych zawodników czeka nawet 50 darmowych spinów w grze Halloween Jack.

 

Zasady turnieju są proste. Naszym zadaniem jest gra na jednym (lub choćby wszystkich) z turniejowych slotów i zbieranie punktów. Gry biorące udział w turnieju toHalloween Jack, House of Doom, Pumpkin Smash oraz Blood Suckers. Zabawa trwa od godziny 00:01 31 października do 23:59 1 listopada.

Punkty zbieramy stawiając zakłady w wysokości minimum 1€ na turniejowych slotach. Za każdy taki zakład otrzymamy 1 punkt do rankingu. Co ważne – z nikim się nie ścigamy. Tylko od nas zależy, ile darmowych spinów wygramy. A oto tabela nagród:

Poziom 1 – 100 punktów – 10 darmowych spinów na Halloween Jack

Poziom 2 – 200 punktów – 20 darmowych spinów na Halloween Jack

Poziom 3 – 500 punktów – 50 darmowych spinów na Halloween Jack

Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać na stronie kasyna Expekt. Na szczęście można to zrobić w każdym momencie promocji – wówczas wszystkie zakłady postawione w tym okresie na turniejowych slotach zostaną zaliczone do naszego turniejowego wyniku. 

Wygrane darmowe zakręcenia na slocie Halloween Jack zostaną dopisane do naszego konta 2 listopada. To, co uda nam się dzięki darmowym spinom wygrać, zostanie zaksięgowane jako prawdziwa gotówka.

Życzmy strasznej zabawy!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, oferującym również jedno z najlepszych kasyn mobile, darmowe konto założysz TUTAJ.