Grudniowy Kalendarz Royal Panda

Grudniowy Kalendarz Royal Panda

W internetowych kasynach przedświąteczne szaleństwo – w żadnym miesiącu w roku gracze nie są aż tak dopieszczani. Codziennie promocje, darmowe spiny, cashbacki czy bonusy. Co dla miłośników internetowego grania przygotowało kasyno Royal Panda?

 

Kalendarz świątecznych promocji w kasynie Royal Panda nieco różni się od tych, do których przyzwyczaiły nas inne kasyna. Otóż tutaj od razu widzimy co nas czeka każdego dnia grudnia – żadnej niepewności, żadnego odsłaniania okienek. Czy to lepiej?

Z pewnością taki kalendarz pozwala przygotować się na konkretny dzień, możemy wtedy skorzystać tylko z takiej „niespodzianki”, która nam się podoba bez konieczności codziennego odwiedzania kasyna. Ale przecież i tak codziennie tam jesteśmy 🙂

Co więc proponuje na 9 grudnia Panda Królewska?

Dzisiaj wystarczy polubić fanpage Royal Panda na Facebooku aby wziąć udział w losowaniu 5 nagród po 400 złotych. Szybko i bezboleśnie.

A jutro? Jutro za wpłatę w wysokości minimum 200 zł dostaniemy 20 free spinów na slocie Starburst do rozegrania w sobotę oraz na slocie Twin Spin w niedzielę. Pojutrze? 11 grudnia za zagranie za 600 złotych dostaniemy 50 free spinów na Gonzo (w sobotę) i tyle samo na Dead or Alive w niedzielę. I tak dalej i tak dalej. Resztę sprawdzicie sobie sami w kasynie. Warto.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Royal Panda, darmowe kont możesz założyć TUTAJ.