Graj w ruletkę i odbieraj darmowe spiny

Graj w ruletkę i odbieraj darmowe spiny

Przed nami ostatnie dwa dni ciekawej promocji w kasynie Expekt. Wszyscy miłośnicy ruletki LIVE mają szansę na odebranie nawet 100 free spinów!

 

Promocja ruszyła z początkiem miesiąca. W każdy czerwcowy czwartek i piątek, rozgrywając 20 rund przy stole Theme Park Roulette w Kasynie Live Expekt, zgarniamy 50 free spinów do wykorzystania na slocie Tickets of Fortune. Konkursowy stół dostępny jest w godzinach 14:00 – 2:00.

Kolejna i ostatnia szansa na darmowe spiny pojawi się w dniach 29-30 czerwca. Nasze wygrane spiny znajdą się na naszym koncie w ciągu 72 godzin od rozegrania 20 rund kwalifikacyjnych.

Dlaczego mamy szansę na 200 spinów? Regulamin promocji zakłada, że jednego dnia możemy ich uzbierać nie więcej niż 100. No ale to i tak niemało.

Oczywiście kasyno musiało się jakoś zabezpieczyć przed cwaniaczkami, którzy by chcieli obstawić wszystko, co się da podczas kręcenia kołem. Tak więc do promocji kwalifikują się wyłącznie rundy rozegrane za prawdziwe pieniądze, w których zakłady gracza pokrywają mniej niż 70% wszystkich wyników na bębnie. Takie tu są zasady ruletki.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, darmowe konto założysz TUTAJ.