Festiwal Gier Unibetu

Festiwal Gier Unibetu

W dniach 8-29 września zapraszamy na festiwal Gier Unibetu – rozgrywki z udziałem slotów, które znajdziemy wyłącznie w kasynie Unibet. Do wygrania free spiny oraz darmowa kasa!

 

Promocja zbiega się z uruchomieniem nowego slota w kasynie czyli gry Hit2Split. Oprócz tej maszynki w zabawie weźmie udział 14 innych wspaniałych wideo slotów z kasyna Unibet dostępnych w przeglądarce oraz 7, na których możemy grac także na urządzeniach mobilnych. Pełna lista gier dostępna jest w kasynie Unibet.

W promocji możemy wygrać free spiny oraz gotówkę. Aby wywalczyć darmowe zakręcenia wystarczy, że obrócimy na automacie Hit2Split określoną ilością gotówki: za obrót 50€ otrzymamy 15 darmowych zakręceń. Jeżeli obrócimy kwotą 150€, darmowych spinów następnego dnia dostaniemy aż 30.

A jak powalczyć o darmową kasę? Każdego tygodnia do wygrania będzie 3000€. I tak w zależności od obrotu, który zrobimy na wymienionych 15 automatach, otrzymamy odpowiednią ilość punktów. Za zajęcie pierwszego miejsca w tygodniowym wyścigu dostaniemy 1000€. Na nagrody załapie się najlepsza dwudziestka. Swoją codzienną pozycję w rankingu możemy sprawdzać w kasynie Unibet.

I na koniec jeszcze jedno – do promocji trzeba się zapisać!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet i chciałbyś odebrać swój bonus na automaty, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.