Ekskluzywna wycieczka do krainy wspomnień

Ekskluzywna wycieczka do krainy wspomnień

Już dziś w kasynach online premiera nowego jednorękiego bandyty o nazwie Theme Park: Tickets of Fortune. Tym razem NetEnt zabiera nas do krainy wspomnień z dzieciństwa i pozwala odwiedzić jedno z najmilej wspominanych miejsc – prawdziwy park rozrywki. 

Ta wersja Theme Parku jest nawet lepsza, bo żeby się zabawić, nie trzeba nawet opuszczać swojego ulubionego fotela. Co więcej, autorzy zapewniają, że ta wielopoziomowa gra kryje w sobie sporo miłych niespodzianek, niech Was więc nie zwiedzie lekko dziecinna oprawa automatu. 

Do odważnych świat należy, tak więc ktokolwiek zdecyduje się wypróbować najnowszy NetEnt-owy slot, może w tym tygodniu zyskać trochę więcej niż zwykle. Zacznijmy od oferty kasyna Mr Green

Wtajemniczeni wiedzą, że ten zielony dżentelmen potrafi być naprawdę hojny. W tym tygodniu swoim klientom oferuje doładowania gotówkowe o łącznej wartości aż 40.000 zł oraz niezapomniane wakacje na zachodnim wybrzeżu Francji wraz z biletami do futurystycznego parku rozrywki. 

Jak zagrać o gotówkę?

Każdy klient kasyna Mr Green, który w dniach od 22 czerwca (13:00 CET) do 27 czerwca (25:59 CET) zagra w grę slotową Theme Park: Tickets of Fortune otrzyma szansę wygrania wyjątkowych nagród. Wystarczy 10 rund rozegranych na automacie, by wziąć udział w losowaniu doładowania gotówkowego w wysokości od 200 do 12.000 zł. Nagrody zostaną przyznane w następujących proporcjach:  

 1. miejsce – 12.000 zł
 2. miejsce – 8.000 zł
 3. miejsce – 4.000 zł 
 4. miejsce – 3.000 zł 
 5. miejsce – 2.000 zł 
 6. 6. – 10. miejsce – 1.000 zł 
 7. 11. – 20. miejsce – 500 zł
 8. 21. – 25. miejsce – 200 zł

Co zrobić jeśli kusi Cię wizja wakacji we Francji? 

Zagraj przynajmniej 20 rund na nowym automacie, a otrzymasz 1 los na loterię nagrody głównej obejmującej:

 • lot do Francji dla dwojga w obie strony 
 • transfery międzylotniskowe
 • dwa noclegi ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym
 • karnet do parku rozrywki Futuroscope na cały pobyt
 • jednodniowy wstęp Premium do parku – obejmujący priorytetowy wstęp do pięciu największych atrakcji oraz dwóch przedstawień
 • obiad dla dwojga w restauracji „Formule Arthur”
 • doświadczenie kuchni molekularnej dla dwojga w parku Futuroscope
 • 1000 zł w gotówce na wydatki dodatkowe.

 

Szczegóły promocji na stronie kasyna Mr Green.