Dwie nowe promocje w kasynie Unibet

Dwie nowe promocje w kasynie Unibet

Przedstawiamy kolejne dwie promocje przygotowane dla graczy kasyna Unibet. Miłośnicy wideo slotów oraz ruletki z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Łączna pula nagród w obydwu specjalnych promocjach to 17.500 €.

 

Na początek coś dla fanów automatów. W dniach 7 – 12 lipca odbywa się turniej na slocie Gorilla Go Wild, którego zwycięzca wzbogaci się o 500 €. Aby wziąć udział w turnieju nie musimy się nigdzie rejestrować, wystarczy że będziemy grać na wymienionym automacie. Kto do 12 lipca zanotuje najwyższy mnożnik wygranej za jeden spin, ten wygra.

Druga promocja to gratka dla miłośników ruletki na żywo. W dniach 9 – 16 lipca w kasynie na żywo Unibet rozegranych zostanie 8 codziennych turniejów a w puli każdego będzie 1.250 €. Tą kasa podzieli się 10 najlepszych graczy, którzy także zanotują najwyższą przebitkę stawka/wygrana podczas 10 kolejnych rund. Oprócz tego 17 lipca wśród wszystkich uczestników turniejów rozlosowanych będzie 10 nagród a pula na to losowanie to 5.000 €. Kto dobrze zna reguły ruletki, tego zapraszamy do zabawy!

Powodzenia!

Darmowe konto w kasynie Unibet możesz założyć TUTAJ