Drzewo Życia w kasynie ComeOn

Drzewo Życia w kasynie ComeOn

Jeden z czołowych dostawców gier dla internetowych kasyn, Quickfire, wypuścił w ostatnich dniach kilka nowych tytułów. Jednym z nich jest ciekawy wideo slot nawiązujący do mitologii nordyckiej. Yggdrasil, czyli koń Yggra, czyli – koń Odyna…

 

A właściwie nie koń Odyna tylko Drzewo Życia…

Ogólnie rzecz biorąc i nie wdając się w szczegóły, drzewo to symbolizowało w nordyckiej mitologii cały znany świat składających się z kilku różnych światów: Asgardu, Midgardu, Utgardu i Helu. Pień drzewa opiera się na trzech korzeniach, które przechodzą przez trzy światy. Poza tym w okolicy znajduje się święta studnia oraz źródło – wszystko oczywiście niezbędne w każdym, mitologicznym czy zwykłym wszechświecie. Po gałęziach drzewa skakała wiewiórka Ratatosk spełniająca funkcję posłańca. Wśród boskiej menażerii mamy jeszcze smoka Niohoggra, kozę Heidrun i jelenie. Starczy.

Co możemy powiedzieć o samym automacie? Yggdrasil to pięciobębnowy wideo slot z 243 możliwymi wygrywającymi liniami. Tak jak we wszystkich nowoczesnych slotach oprócz zwykłych symboli mamy także zastępujące prawie wszystko symbole WILD oraz SCATTERY. Trafienie co najmniej trzech scatterów, bez względu na to, na których bębnach się znajdą, skutkuje ciekawą, trzystopniową grą bonusową.

Minimalny zakład w Yggdrasil to 0,25 PLN. Poza tym do wyboru mamy 8 poziomów stawki i 10 wysokości wartości monet. Maksymalny bet wynosi 250 PLN – tylko dla twardzieli.

Plastycznie automat prezentuje się bardzo zacnie. Całości dopełnia muzyka „wagneropodobna”, która od razu przywodzi skojarzenia ze słynną Walkirią czyli jak najbardziej prawidłowe. Witaj w świecie i zaświatach Wikingów!

W Yggdrasil możemy już zagrać m.in. w kasynie ComeOn.

Jeżeli jeszcze nie grasz w ComeOn, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.