Dookoła świata z Unibetem

Dookoła świata z Unibetem

Wenecja, Monte Carlo, Baden Baden a może Makau? W nowej promocji kasyna Unibet masz szansę wygrać dwuosobową wycieczkę do jednego z tych kojarzących się z kasynami miast.

Oprócz czterech wycieczek w puli promocji Unibet zabezpieczył także ponad 10000€ w nagrodach pieniężnych oraz mnóstwo darmowych spinów. Zabawa trwa do 25 maja, więc każdy ma jeszcze szansę na wygraną!

Jak wziąć udział w tej promocji? Przede wszystkim musimy się do niej zapisać TUTAJ. Po drugie i ostatnie – zbieramy punkty grając na automatach oraz grach stolikowych. Za każde 10€ obrócone na slotach otrzymamy 2 punkty, natomiast za obrócenie 10€ na grach stolikowych na nasze konto trafi 1 punkt.

Unibet oprócz głównej nagrody w postaci wycieczki do Makau przewidział także nagrody dzienne i nagrody tygodniowe. Gracze z najwyższą ilością zdobytych punktów codziennie mogą wygrać 300, 150 i 50€. Nagrody tygodniowe to wycieczki do Wenecji, Baden Baden i Monte Carlo, każda o wartości 2500€.

Wracając do nagrody głównej. Kto do 25 maja zgromadzi największą liczbę punktów poleci na tydzień do Makau w towarzystwie wybranej przez siebie osoby towarzyszącej. Wartość wycieczki to 10.000€. W skład pakietu wchodzi 7 noclegów, przeloty oraz 2000€ kieszonkowego.

Szczegółowe zasady i regulamin promocji dostępny TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Unibet i chciałbyś odebrać bonus w kasynie, możesz je założyć TUTAJ.