Doładowania gotówkowe z South Park

Doładowania gotówkowe z South Park

Dzisiaj kasyno Mr. Green w swoje władanie biorą bohaterowie kultowego filmu jak również popularnej gry South Park. Oprócz tradycyjnej demolki możemy liczyć na jeszcze jedną konsekwencję spotkania z tą bandą – gotówkowe doładowania.

 

Święta świętami, słyszymy o świętach już dobre dwa tygodnie a na prezenty czekać się nie chce. I dobrze, bo w kasynie Mr. Green w role świętych Mikołajów wcieliło się czterej rozrabiaków z miasteczka South Park. Wszystkim niecierpliwym rozdadzą gotówkowe doładowania od 20 do 1000 PLN. No, może nie wszystkim ale wszyscy maja dzisiaj szansę się na darmową kasę załapać.

Jak wygrać? Po pierwsze tradycyjnie logujemy się na swoje konto w kasynie Mr. Green. Potem odpalamy grę South Park i gramy namiętnie cały boży dzień, im dłużej tym nasze szanse rosną. W ciągu całego dnia odbywać się będą losowania, w których udział wezmą tylko ci gracze, którzy akurat będą w tym czasie grali w rzeczona grę. Do rozdania aż 10.000 PLN!

Oprócz wymienionej loterii na graczy, którzy dzisiaj wpłacą co najmniej 110 PLN , czekają darmowe zakręcenia. Szczegóły w Kalendarzu Mr. Green.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe kont możesz założyć TUTAJ.