Dobry kwartał dla Yggdrasil

Dobry kwartał dla Yggdrasil

Jeden z najpopularniejszych producentów internetowych video slotów, Yggdrasil Gaming, przedstawił wyniki, jakie firma osiągnęła w czwartym kwartale roku 2017. Wyniki są imponujące.

 

Przychody firmy wzrosły w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku o 61%. Nie bez znaczenia z pewnością była aktywność graczy, którzy „zakręcili” na slotach Yggdrasil 1.184 miliona razy, czyli o 87% więcej, niż w czwartym kwartale roku 2016. Znakiem czasów jest fakt, że 59% wygranych brutto na slotach Yggdrasil padło na urządzeniach mobilnych.

W czwartym kwartale firma podpisała sześć nowych umów licencyjnych, między innymi z Pinnacle, Tabcorp, Rank Group czy Snaitech. Przymierzajac się do wejścia na rynek duński, Yggdrasil Gaming podpisał porozumienia z Jackpotjoy, Danske Spil/Bwin.dk oraz LeoVegas. 

Pojawiły się dwa nowe sloty – Punpkin Smash oraz Raptoids. Odbyła się kampania Świąteczny Kalendarz z pulą nagród w wysokości 500.000€. Rozbito dwa jackpoty – 4.48 miliona euro na slocie Joker Millions oraz 1.12 miliona euro na Empire Fortune.

Jak wyglądał cały rok 2017 dla firmy Yggrasil Gaming?

Przychody wzrosły niemal dwukrotnie w porównaniu z rokiem 2016. Na rynku pojawiło się 11 nowych gier sieciowych i jedna ekskluzywna dla operatora. Podpisano 40 umów licencyjnych. Ogłoszono wejście na rynek włoski. Yggdrasil Gaming został laureatem tytułów: Slot Provider of the Year 2017, przyznanego na gali EGR B2B Awards oraz Innovator Supplier of the Year 2017 na International Gaming Awards.

A co się dzieje w firmie w tym roku?

Yggdrasil zdążył już zgarnąć kolejny tytuł Innovator Supplier of the Year na International Gaming Awards 2018. Wypuścił nową grę, Ozwin’s Jackpots. Padł również kolejny jackpot na slocie Joker Millions o wartości 1.9 miliona euro.

Pamiętacie gry Spińa Colada, Jungle Books, Valley of the Gods, Chibeasties, Viking go Berzerk, Nirvana czy Empire Fortune? Wszystkie te wspaniałe sloty od Yggdrasil znajdziecie w wielu renomowanych kasynach internetowych, np. w kasynie Expekt