Do Las Vegas z Betssonem

Do Las Vegas z Betssonem

Wakacje się skończyły ale nie kończą się promocje w kasynie internetowym Betsson. Na wrzesień to jedno z najpopularniejszych e-kasyn przygotowało zabawę, w której oprócz codziennych nagród gotówkowym będziemy mogli wygrać tygodniową wycieczkę do stolicy hazardu, legendarnego Las Vegas!

 

Na czym polega zabawa? Każdego tygodnia września Betsson wybierze 2 gry, które wezmą udział w promocji. Grając na tych slotach, codziennie mamy szansę na nagrodę w wysokości 2.000 PLN. Taką wypłatę dostanie gracz z największą pojedynczą wygraną zanotowaną na jednej z wybranych maszyn. Codziennie! W tym tygodniu gramy w Twin Spin oraz Victorious.

A co z Las Vegas? Gracz kasyna Betsson, który w ostatni poniedziałek września będzie mógł się pochwalić najwyższą pojedynczą wygraną uzyskaną na wybranych automatach po prostu jedzie do Stanów. Bez żadnych losowań ani dodatkowych konkursów. Aha, nocujemy w Bellagio…

Ranking zwycięzców aktualizowany jest codziennie i dostępny w kasynie Betsson. Aby wziąć udział w tej promocji należy się do niej zarejestrować, podając adres e-mail, którego użyliśmy podczas rejestracji w kasynie.

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson i chciałbyś odebrać swój bonus na automaty, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!