Do Kolorado z Betssonem!

Do Kolorado z Betssonem!

Nowa gra South Park: Reel Chaos opanowała internetowe kasyna. Nie inaczej jest u Betssona. Z tej okazji mega promocja –  do wygrania 250 free spinów i wycieczka do Kolorado!

 

Czterech sympatycznych chłopaków z miasteczka South Park ma przed sobą nowe wyzwanie – muszą pokonać złego Profesora Chaosa i oczywiście uratować świat. Przy okazji tej potyczki gracze kasyna Betsson mogą ugrać coś dla siebie.

Promocja wygląda tak – przede wszystkim odpalamy kasyno Betsson na komputerze lub każdym innym urządzeniu mobilnym i gramy w South Park: Reel Chaos w dniach 23.10 – 05.11. Kolejnym krokiem jest zdobywanie osiągnięć (kto zagra ten się przekona, co to za osiągnięcia) w grze. Za zdobycie jednego lub więcej otrzymamy darmowe spiny, które rozdawane są w poniedziałki, środy i piątki.

Każda runda bonusowa to nie tylko odpowiednia ilość osiągnięć ale również wejściówka na losowanie. Ile rund – tyle wejściówek. Natomiast nagrodą główną w tym losowaniu będzie wycieczka do Kolorado. Do TEGO Kolorado…

Losowanie wycieczki odbędzie się 6 listopada. Polecą dwie osoby – zwycięzca i jego dowolnie wybrany towarzysz. Zabierzcie narty, bo nie będzie słodkiego wałkonienia się w górach – w planie wycieczki jest objeżdżenie wszystkich atrakcji i tras przygotowanych na 2015 FIS Alpine World Ski Championship!

Czasu już niewiele, do dzieła!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.