Darmowe spiny z Frankensteinem!

Darmowe spiny z Frankensteinem!

Nowy automat kasyna Bet-at-Home TRZEBA naprawdę przetestować samemu. I nie chodzi nawet o te symboliczne 5 darmowych spinów, które na zachętę funduje Bet-at-Home.

Automat FRANKENSTEIN (stworzony na oficjalnej licencji filmowej studia Universal) oferuje całkiem nowy patent, jakiego jeszcze nie widzieliśmy w jednorękich bandytach online. Jest nim super-symbol WILD, który po wylosowaniu zaczyna rozprzestrzeniać się – lub raczej zarażać – symbole wokół siebie, tworząc z nich kolejne symbole WILD.

Fanom najlepszych automatów do gier nie trzeba tłumaczyć co to oznacza – oczywiście coraz większe i większe szanse na wygrywające linie, które „skorzystają” z rozprzestrzeniającego się WILDa. Może trudno to wytłumaczyć – dlatego zachęcamy do gry.

Warto wpłacić parę euro więcej, bo prawdziwa bonanza wygranych zaczyna się po wylosowaniu trzech symboli z zamkiem sławnego wampira. Przechodzimy wówczas do rundy darmowych spinów, gdzie pojawia się ochoczo drugi symbol WILD, który tym razem podpala okienka wokół siebie, powodując jeszcze większe wygrana oraz mnożniki premii. Jeśli trafimy rundę darmowych spinów – stan naszego konta masz ogromną szansę powiększyć się kilkakrotnie!