Czwartkowe lody u Mr. Greena

Czwartkowe lody u Mr. Greena

Jesień, nie jesień, słońce na szczęście wciąż znajduje drogę przez chmury aby trochę letniej pogody nam zafundować. Więc czemu by nie na lody? Na zimne smakołyki zaprasza Zielone Kasyno, przy okazji fundując nie byle jakie nagrody

 

Promocja w kasynie trwa tylko w czwartek 2. października i czego mogliśmy się domyślić – ma związek z lodami. A właściwie z wideo slotem Sunny Scoops, który sam w sobie wygląda jak trzy lody kulkowe.

Co musimy zrobić aby wziąć udział w promocji? Po pierwsze – co oczywiste – logujemy się na konto w kasynie Mr. Green. Po drugie – gramy na komputerze przez cały czwartek w slota Sunny Scoops. Czy zobaczymy go w rankingu automatów, czas pokaże. Po trzecie…

Trzecie należy już do ślepego losu i uśmiechu Fortuny. Spośród grających w Sunny Scoops losowo wybrani zostaną szczęśliwcy, na konto których wpadnie doładowanie od 20 do 1000 PLN. Wolnych od obrotu!

Żeby była jasność – aby wziąć udział w kręceniu lodów musisz w czasie losowania grać w lodową grę. A losowanie kiedy będzie – tego nie wie nikt. Wiadomo tylko, że w czwartek.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.