Czwartkowe doładowanie w Mr. Green

Czwartkowe doładowanie w Mr. Green

Promocje w kasynach bywają mniej lub bardziej skomplikowane. Aby wziąć w nich udział zazwyczaj musimy coś wpłacić lub coś celnie wytypować, nie mówiąc o wymaganym często obrocie. Tym razem nic z tych rzeczy. Kasa wpadnie praktycznie za nic.

 

W czwartkowej promocji w kasynie Mr. Green do wygrania będą gotówkowe doładowania- od 20 do 1000 PLN. Jedyne, co musimy zrobić, aby wziąć udział w podziale nagród, to zagrać na slocie Marlin’s Magic Respins.  Od dzisiejszej północy do północy czwartkowej odbywać się będą losowania, a kto w trakcie losowania będzie akurat przy promocyjnym automacie, ten będzie miał szansę na nagrodę. Godziny losowań są nieznane z góry, więc warto grać jak najwięcej…

I na koniec małe zastrzeżenie – w promocji wezmą udział tylko ci, którzy w Marlin’s Magic Respins będą grać na urządzeniach niemoblinych na prawdziwe pieniądze. Wszystkie wygrane od razu zaś będzie można wypłacić bez żadnych wymagań dotyczących dodatkowego obrotu.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Mr. Green i chciałbyś zagrać w najlepsze automaty, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.