Cztery turnieje i pół miliona w puli!

Cztery turnieje i pół miliona w puli!

Całkiem poważne pieniądze czekają na uczestników czterech turniejów, które od 10 lutego do 8 marca organizuje kasyno Unibet. Pierwszy turniej kończy się w niedzielę, więc jeszcze zdążymy!

10 lutego wystartował Turniej NetEnt z pulą nagród w wysokości 125.000 PLN. Naszym zadaniem jest wyrobienie do 16 lutego jak największego obrotu, grając na którymś z 16 turniejowych slotów. Najlepsza setka graczy otrzyma nagrody pieniężne – na zwycięzce czeka 25.000 PLN!

Minimalna wysokość jednego zakręcenia uprawniającego nas do udziału w turnieju wynosi 0.50 PLN. Nie zapomnijmy się do promocji zapisać.

Bohaterami drugiego turnieju, który potrwa od 17 do 23 lutego, będą sloty produkcji Play’n Go. Zasady i podział puli nagród identyczne jak w pierwszym turnieju. Jedyną różnicą są turniejowe gry, na których wyrabiamy nasz obrót. W tym przypadku będzie to 14 slotów od Play’n Go.

Trzeci turniej, który odbędzie się w dniach od 24 lutego do 1 marca, oznaczony jest jako ekskluzywny. Zasady obowiązują te same, co w poprzednich turniejach, jednak tym razem gramy wyłącznie na dwóch slotach – Jolly Dicers oraz Troll Hunters 2.

Turniej ostatni to zabawa na slotach od Elk. Od 2 do 8 marca wyrabiany najwyższy obrót na 15 grach tego producenta. Kto wyrobi najwyższy, ten zgarnie całe 25.000 PLN. Nagrody, jak we wszystkich turniejach, otrzyma najlepszych 100 zawodników.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe kont założysz tutaj.