Codzienne jackpoty i free spiny w kasynie Unibet

Codzienne jackpoty i free spiny w kasynie Unibet

Jeszcze do końca tygodnia w kasynie Unibet wszyscy polujący na jackpoty mają szansę na dodatkowe profity. Do zgarnięcia, oprócz ewentualnego jackpota, nawet 100 darmowych spinów!

Promocja trwa do 27 października. W tym czasie wszyscy chętni na ciekawą zabawę muszą otworzyć jeden z promocyjnych slotów z jackpotem i zapisać się do promocji. Potem już tylko wystarczy grać.

A grać powinniśmy wyłącznie na którymś z pięciu biorących w promocji slotów z jackpotem: Dragon’s Luck Power Reels, Pirates Plenty Battle for Gold, Phoenix Fire Power Reels, Mystery Reels oraz Dragon’s Fire. I w zależności od obrotu, jaki w tych grach wykręcimy, tyle dostaniemy dodatkowo darmowych spinów:

Poziom 1 – obrót w wysokości 20€ – 5 darmowych spinów
Poziom 2 – obrót w wysokości 50€ – 20 darmowych spinów
Poziom 3 – obrót w wysokości 100€ – 30 darmowych spinów
Poziom 1 – obrót w wysokości 250€ – 50 darmowych spinów
Poziom 1 – obrót w wysokości 500€ – 100 darmowych spinów

W całej promocji możemy dostać maksymalnie 100 spinów, a kolejne poziomy musimy przechodzić kolejno. Innymi słowy, po dokonaniu obrotu w wysokości 20€, dostajemy 5 free spinów, ale gdy nasz obrót przekroczy 50€, kolejna porcja free spinów to 15 a nie 20 – 20 darmowych spinów to całkowita nagroda za zaliczenie dwóch pierwszych poziomów, itd. Spiny kolejnego poziomu otrzymamy dopiero po wykorzystaniu aktualnie przysługującej porcji.

Wszystkie darmowe spiny musimy wykorzystać na którymś z wybranych, biorących udział w promocji, slotów. Wygrane, jakie uzyskamy podczas darmowego kręcenia, są wypłacalną gotówką.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.