Big Bang – nowy automat debiutuje w kasynach

Big Bang – nowy automat debiutuje w kasynach

Nowoczesny, ale prosty – tak najszybciej można opisać nową maszynę sieci NetEnt, która zadebiutowała w tym tygodniu w kasynach online.

Nowoczesny, bo utrzymany w kosmicznej stylistyce, tematycznie opartej o tytułowy Big Bang czyli Wielki Wybuch. Kolorowa grafika, płynne animacje i elektroniczna ścieżka dźwiękowa towarzyszą rozgrywce, która jednak sama w sobie jest dosyć prosta.

W grze nie znajdziemy rund dodatkowych, specjalnych bonusów czy funkcyjnych symboli. Jedyną atrakcją poza wygrywającymi liniami jest symbol WILD i funkcja rosnącego mnożnika w następnej rundzie.

Na czym to polega? To też dosyć proste – jeśli wygramy linię, wygrana z następnego spinu będzie pomnożona przez 2. Jeśli trafimy, następna będzie pomnożona przez 4 – i tak aż do mnożnika x32.

Nam w grze testowej udało się dojść do mnożnika x16, co przy kilku WILDach po drodze dało nam w sumie ponad 20€ wygranej przy stawce za spin 0,25€ czyli całkiem nieźle.

Ogólnie jednak nasze wrażenia z gry są dosyć mieszane, przyzwyczailiśmy się że NetEnt wypuszcza już bardziej rozbudowane automaty internetowe, takie jak EggOMatic, South Park czy nawet Starburst(do którego swoją drogą Big Bang jest trochę podobny).

Big Bang nie zrobił na nas wielkiego wrażenia, nawet mimo tego, że testową grę skończyliśmy na plusie. Nie planujemy robić na jego temat szerszej recenzji video, tak jak w przypadku najlepszych automatów do gier online, ale mimo tego możecie sprawdzić jak śmiga (na wirtualne lub prawdziwe pieniądze) w następujących kasynach, które poleca portal Hazardowo.com”:

Big Bang w kasynie Betsson

Big Bang w kasynie Unibet (5 darmowych spinów do końca dzisiejszego dnia)

Big Bang w kasynie RedBet

Big Bang w kasynie ComeOn