Betsson – burza spinów i bonusów

Betsson – burza spinów i bonusów

Sztorm w zatoce Betssona trwa już od początku tygodnia, ale to w weekend zapowiadane są największe opady hajsu. Wciągaj kotwicę i rozwijaj żagle! Niech Cię nie zniechęcą czarne chmury na niebie, z tej burzy będzie kapać bonusami oraz darmowymi spinami.

 

Od 10 do 16 października zapisz się do promocji i zagraj w wybrane gry Sails of Gold, Secrets of Atlantis, Gonzo’s Quest i Hunt for Gold. Każdy dzień bieżącego tygodnia to inna okazja na darmowy kurs po niespokojnych wodach. Zobacz jaką ofertę przygotowało dla Ciebie kasyno Betsson.

Czwartek 13 października

Zagraj za min 200 zł w jedną z gier promocyjnych, a otrzymasz 50 darmowych spinów do wykorzystania na mobilną grę w Hunt for Gold.

Piątek 14 października

Świętuj rozpoczęcie weekendu z natychmiastowym bonusem 40 zł. Wpłać i zagraj za min 80 zł w dowolną z promocyjnych gier, aby otrzymać doładowanie od Betssona.

Sobota 15 października

Żeglowanie po pełnym morzu może być męczące, ale nie poddawaj się, bo jeśli wpłacisz i zagrasz za min 120 zł w jedną w wybranych gier, otrzymasz natychmiastowe doładowanie 60 zł.

Niedziela 16 października

Niedziela to czas wypoczynku, więc żeglarzu zrelaksuj się! Już widać horyzont, na którym czeka na Ciebie 100 zł doładowania. Jeśli wpłacisz i zagrasz w wybrane gry za min 200 zł ta stówka będzie Twoja.

Ahoj przygodo! Cała naprzód, bo prezenty czekają!

Zapisz się do promocji teraz