Balonem po 400 euro

Balonem po 400 euro

W kasynie Energy w związku z premierą nowego slotu produkcji Microgaming ruszyła nowa promocja. Zapraszamy na turniej The Incredible Balloon Machine!

The Incredible Balloon Machine to nowa gra wypuszczona w świat przez jednego z liderów internetowych slotów, firmę Microgaming. Tytułową maszyną pompujemy balony, zgarniamy nagrody i dodatkowe mnożniki. Tylko z wyczuciem, bo balon pęknie! O samym slocie przeczytacie niedługo w recenzji na naszej stronie, wróćmy więc do promocji.

Zabawa trwa od 28 stycznia i potrwa aż do 4 lutego, więc czasu mamy aż nadto. Nie ma się co przejmować tym, że zabawa już ruszyła, bo o naszym rezultacie w turnieju zadecyduje wynik, jaki osiągniemy w trakcie 10 następujących po sobie spinów. A ile czasu zajmie zakręcenie dziesięć razy? Pół minuty?

Kto uzyska najwyższą, wyrównaną wygraną w trakcie 10 kolejnych spinów, ten wygra główną nagrodę w wysokości 400€. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że musimy kręcić za minimum 0.20€. Co wygramy, trafi od razu na nasze konto z prawdziwymi pieniędzmi i nie podlega żadnym warunkom obrotu. Nagrody wyglądają następująco:

1 miejsce – 400€
2 miejsce – 250€
3-5 miejsce – 125€
6-15 miejsce – 50€
16-35 miejsce – 30€
36-50 miejsce – 25€
51-100 miejsce – 10€

Aha, szczęścia próbujemy wyłącznie na slocie The Incredible Balloon Machine. Komunikat dotyczący uczestnictwa w turnieju pojawi się podczas otwierania gry. Aby wziąć udział w turnieju, należy kliknąć przycisk „Tak”.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Energy, darmowe konto założysz tutaj.