80.000 zł od Piotrusia Pana

80.000 zł od Piotrusia Pana

Dziś dopiero trzeci dzień tygodnia, a fani slotów znów otrzymują zaproszenie do świętowania premiery nowego jednorękiego bandyty. Tym razem nowością jest slot wideo Peter & the Lost Boys, który będzie dostępny wyłącznie w kasynie Mr Green.

Ponoć Mr Green i Piotruś Pan mają ze sobą trochę wspólnego, oprócz zielonych części garderoby łączy ich przede wszystkim umiłowanie do wręczania prezentów. Aby to udowodnić Mr Green właśnie wyciągnął z kieszeni 80.000 zł i będzie je rozdawał klientom, którzy w najbliższych dniach zdecydują się przetestować jego najnowszy automat. Podoba nam się ten gest, tym bardziej, że Mr Green nie stawia tym razem zbyt wygórowanych wymagań.  

Aby wziąć udział promocji wystarczy rozegrać przynajmniej 20 spinów na nowym automacie Peter & the Lost Boys. 50 szczęśliwych graczy zostanie obdarowanych nagrodą gotówkową w wysokości od 200 do 20.000 zł. Łączna pula Doładowań Gotówkowych wynosi aż 80.000 zł! Każde 20 spinów daje 1 los na loterię, więc im więcej zagrasz tym większe szanse, że wylosujesz nagrodę. Jeden gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę w trakcie trwania promocji, niezależnie od ilości zdobytych losów. Oferta obowiązuje wyłącznie od wtorku 24 maja do wtorku 31 maja 2016. Szczęśliwcy zostaną wylosowani po zakończeniu promocji dnia 1 czerwca o godzinie 13:00. 

Jak widać mimo ładnej pogody w branży nie ma nudy. Kasyna działają na pełnych obrotach i kuszą nagrodami. W tym tygodniu naprawdę ciężko jest się zdecydować gdzie i w co zagrać. Oferta Mr Green jest skierowana do tych, którzy chcieliby zaspokoić swoją ciekawość, przetestować nową grę, a przy okazji zainkasować trochę gotówki ze specjalną dedykacją od Piotrusia z Nibylandii.

ZAJRZYJ DO KASYNA MR. GREEN I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!