5,6 mln euro jackpota wygrane!

5,6 mln euro jackpota wygrane!

Graliście na automatach na Unibet? Nie? To zagrajcie. 4 lipca pewien Szwed grając w Mega Fortune ustrzelił jackpota. Bagatela – 5,6 mln euro!

 

Co zrozumiałe, szczęśliwiec woli nie ujawniać swojej tożsamości, ale dzwoniąc z potwierdzeniem dobrej nowiny ludzie z Unibetu co nieco się o okolicznościach niecodziennej wygranej dowiedzieli. Nowy szwedzki milioner nie gra na automatach pasjami a jeżeli już, to na niskie stawki. Co mu do głowy strzeliło, żeby ustawić stawkę maksymalną na Mega Fortune, nie wiadomo. Wiadomo, że była to jedna z lepszych decyzji w jego życiu…

Pytany, jak wygrana zmieni jego życie, zapewnił, że postara się nie zwariować i na początek zorganizować jakąś fajną wyprawę dla znajomych oraz wesprzeć rodzinę. Nie zamierza też porzucać pracy. Musi mieć naprawdę świetną pracę…

Wygrany jackpot Szweda jest jedną z najwyższych zanotowanych na Unibet. W grudniu jego rodak zgarnął 4,1 mln euro na maszynce Arabic Nights. Rekordzistą zaś był pewien gracz, który w styczniu zeszłego roku wygrał 16,6 mln euro. Może czas na polską wygraną?

Co ciekawe, stary dobry automat Mega Fortune znika właśnie z kasyna Unibet. Na jego miejsce wskakuje jego następca, Mega Fortune Dreams – udoskonalona i odświeżona wersja tego progresywnego jednorękiego bandziora. A tam czekają już kolejne wielkie pieniądze – a u nas w Hazardowie już niedługo więcej zdjęć i video nagranie z gry na tej maszynie.

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet i chciałbyś odebrać swój bonus powitalny, możesz ten błąd natychmiast naprawić, zakładając darmowe konto TUTAJ.