40 darmowych spinów na South Park i cały weekend atrakcji

40 darmowych spinów na South Park i cały weekend atrakcji

Kasyno ComeON nie ustaje w promocji swojego największego hitu tej jesieni – automatu South Park. 40 darmowych spinów – tylko dzisiaj !

Aby zachęcić Was do przetestowania tej maszyny i wspólnych przygód z urwisami z kultowej kreskówki, Come ON przygotowało specjalną promocję.

Szczegóły :

Czwartek 17.10: Darmowe Spiny na South Park! 
Zdeponuj 100 zł i zagraj za 100 zł na South Park w wersji desktop. Otrzymasz 40 Darmowych Spinów na South Park NATYCHMIAST po spełnieniu warunków. Promocja nie jest dostępna na wersji mobilnej strony.

Piątek 18.10: MANIA Jackpot Mega Fortune.
Zdeponuj 100 zł i zagraj za 100 zł na Mega Fortune w wersji desktop. Otrzymasz 40 Darmowych Spinów na Mega Fortune NATYCHMIAST po spełnieniu warunków. Promocja nie jest dostępna na wersji mobilnej strony.

Sobota 19.10: MANIA podwójnych Punktów
Podwójne Punkty ComeOn! na 3 grach przez cały dzień:  South Park, Extreme and Piggy Riches. Promocja obejmuje wersję desktop oraz mobilną w zależności od gry.

Niedziela 20.10: MAGIC PORTAL MOBILE  – Turniej o 5 000 Darmowych Spinów
W środę startuje Magic Portals w wersji mobilnej. Z tej okazji 5 000 Darmowych Spinów powędruje w tym niedzielnym turnieju do 50 najlepszych graczy. Zwycięzca otrzyma dodatkowo 600 zł. To wszystko już w niedzielę.

Weekend 19-20.10: Darmowe Spiny MOBILE
Zagraj za 100 zł na South Park w wersji mobilnej w ten weekend i odbieraj codziennie od poniedziałku do piątku przez cały przyszły tydzień po 5 Darmowych Spinów na South Park.

Więcej informacji na stronach kasyna Come On !

Więcej informacji o automacie South Park i nasza video recenzja – kliknij tutaj

PS. My oczywiście też skorzystaliśmy z tej oferty – oto nagranie z naszych 40 darmowych spinów – wygrywamy ponad 33 PLN ! Lubimy takie sloty!