40.000 PLN za jeden spin

40.000 PLN za jeden spin

W kasynie Unibet od 25 grudnia trwa turniej New Year Cheer z pulą nagród w wysokości 50 tysięcy euro. Zabawa potrwa do 3 stycznia, a więc jeszcze dzisiaj możemy do niej dołączyć – i wygrać!

 
Jako się rzekło, na zwycięzcę czeka 40.000 PLN, czyli w zaokrągleniu, 10 tysięcy euro. Swoje wygrane w turnieju odbierze aż 500 uczestników. na czym polega zabawa?
 
Po pierwsze, musimy się do turnieju zapisać na stronie kasyna Unibet. Po drugie – gramy sobie na jednej z wybranych gier: Moon Princess, Rise of Olympus, Reactoonz, Troll Hunters lub Iron Girl. Naszym zadaniem zaś jest uzyskanie podczas jednego zakręcenia jak najwyższej wygranej. Tylko tyle – o zwycięstwie w turnieju może zadecydować tylko jeden, jedyny spin!
 
Najwyższe nagrody wyglądają następująco:
 
1 miejsce – 40.000 PLN
2 miejsce – 20.000 PLN
3 miejsce – 10.000 PLN
4 miejsce – 8.000 PLN
5 miejsce – 6.000 PLN
6 miejsce – 4.000 PLN
 
Jedynym zastrzeżeniem w całej zabawie jest wysokość kwalifikującego spinu, która musi wynieść minimum 1 PLN. No i naturalnie do turnieju kwalifikują się wyłącznie zakręcenia dokonane przy użyciu prawdziwych pieniędzy – w trybie demonstracyjnym niczego nie wygramy.
 
I na koniec najlepsze – wygrane pieniądze nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Możemy je wypłacić od razu po zakończeniu turnieju.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, jednym z liderów rankingu kasyn, darmowe konto założysz tutaj.