40.000 PLN na Klasykach Betssona

40.000 PLN na Klasykach Betssona

Trzy błyskawicznie rosnące jackpoty i wiele bonusowych rund to coś, co powoduje, że wyjątkowe automaty klasyczne Betssona cieszą się takim powodzeniem. Teraz możesz wygrać na nich jeszcze więcej.

 

Jako się rzekło, bonusy na klasycznych automatach Betssona sypią się gęsto – kilka razy dziennie ktoś zgarnia dodatkową sporą kasę. Jeżeli uda Ci się jackpota trafić, możesz wziąć udział w podziale dodatkowej puli nagród w wysokości 40.000 PLN.

Jak to działa? Po pierwsze musisz zagrać na jednym z 10 Klasyków Betssona – na komputerze lub jakimkolwiek urządzeniu mobilnym. Po drugie – musisz na jednym z tych automatów trafić jakiegokolwiek jackpota. Po trzecie – czekaj do piątku. Wtedy wśród zdobywców jackpotów podzielone zostanie 40.000 PLN– po równo! I tyle.

Na koniec nieco statystyki. Przez ostatnich 10 miesięcy na klasycznych automatach Betssona padło 1938 jackpotów. Największym szczęściarzem był gracz, który ustrzelił ich aż 70! Tylko jednego, rekordowego dnia padło 35 jackpotów. W ubiegłym tygodniu największy jackpot wyniósł 859.831 PLN, był to jeden z 71 jackpotów jakie wtedy padły.

Chyba już nie ma nad czym się zastanawiać. Graj i ustrzel swojego jackpota w którejś z gier rankingu automatów!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.