4 promocje Unibetu na ten weekend!

4 promocje Unibetu na ten weekend!

Słońce nie odpuszcza, żar leje się z nieba – jedynym ratunkiem przed upałem jest znalezienie sobie jakiegoś zacienionego kąta. Najlepiej z laptopem i odpalonym na nim kasynem Unibet.

 

Na najbliższy weekend Unibet przygotował dla swoich graczy aż cztery promocje. Gotowi? Zaczynamy!

Po pierwsze – wyścig na slotach, czyli zdobywamy punkty grając na ulubionych automatach. Kto gra więcej, ten i punktów uzbiera więcej. Za każde obrócone 0.50 PLN otrzymamy 1 punkt. W puli nagród 2.000 €, które podzieli między siebie najlepszych 20 graczy. Oprócz tego 1000 osób zgarnie darmowe spiny. Zabawa trwa od 7 do 9 sierpnia.

Po drugie – slotowy turniej. Tutaj liczy się najwyższa średnia wygrana obliczana jako mnożnik stawki i wygranej podczas 20 kolejnych spinów. W puli 1.500 €, gramy od 8 do 9 sierpnia. Nagrody przewidziane są dla 50 najlepszych.

Po trzecie – zakład bez ryzyka. Każdy, kto w dniach 7 – 9 sierpnia obróci w kasynie na żywo przynajmniej 80 PLN otrzyma do wykorzystania zakład za 20 PLN na dowolny mecz ligi angielskiej.

I po czwarte – free spiny. Kto w niedzielę 9 sierpnia obróci przynajmniej 50 PLN w kasynie mobilnym Unibet, ten dostanie 10 darmowych spinów.

Fajnie? Fajnie! Chowamy się więc do cienia z laptopem i spędzamy weekend z Unibetem!

Darmowe konto na Unibet założysz TUTAJ