24.000 PLN w prezencie od Czerwonego Kapturka

24.000 PLN w prezencie od Czerwonego Kapturka

Już dziś 24. października premiera nowego slotu produkcji Net Entertainment. Do gry wkracza Czerwony Kapturek, któremu nie straszny ani groźny wilk, ani wielki ciemny las. Nowym wyzwaniem Czerwonego Kapturka jest zabranie gracza w podróż pełną przygód, czarów oraz miłych niespodzianek od hojnych wróżek.

 

W dniach od 24. października (13:00 CET) do 1. listopada (23:59 CET) graj na premierowym slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood i zbieraj losy na loterię organizowaną przez kasyno Mr Green

Za każde 20 spinów wykonane na tym baśniowym automacie otrzymasz 1 kupon, który weźmie udział w losowaniu Doładowań Gotówkowych wartych łącznie aż 24.000 zł. Nagrody pieniężne zostaną przyznane stu dwóm losowo wybranym graczom już 2 listopada 2016. Kwota doładowania nie będzie podlegała warunkom obrotu i będzie możliwa do natychmiastowej wypłaty.

Koniecznie zajrzyj do nowej maszyny i poczuj, jak wszystkie troski znikają za dotknięciem magicznej różdżki. Daj się porwać Czerwonemu Kapturkowi i zbieraj wszystkie skarby ukryte w lesie. Nie uwierzysz, ile atrakcji czeka na Ciebie w tym przepięknie zaprojektowanym slocie.

Zagraj w Fairytale Legends: Red Riding Hood.