100 tysięcy do wygrania u Mr. Greena

100 tysięcy do wygrania u Mr. Greena

W internetowym kasynie Mr. Green wystartowała nowa ośmiotygodniowa promocja. Pula wszystkich wygranych może przekroczyć 100.000 PLN!

Bez owijania w bawełnę – jak to się je? Po pierwsze podczas zakładania darmowego konta musisz podać swój polski adres, gdyż promocja skierowana jest wyłącznie do Polaków. Po drugie – wystarczy, że będziesz grać na grach w kasynie Mr. Green.

Oddając się ulubionej rozrywce na prawdziwe pieniądze będziesz zdobywać GreenCoiny. Za każdy depozyt w wysokości 50 PLN obrócony dziesięciokrotnie na Twoje konto trafi jeden GreenCoin. Do czego służą „zielone monety”? Otóż będziesz mógł je wymienić na darmowe spiny w kasynie a dodatkowo, jeżeli będziesz jednym z pięciu najlepszych graczy w tygodniu, załapiesz się na pieniężne bonusy.

Co tydzień wśród wszystkich graczy, którzy zdobyli przynajmniej jeden GreenCoin, rozlosowana zostanie kamera GoPro. I tak przez 8 kolejnych tygodni. Pod koniec zabawy, 8 lipca, odbędzie się ostatnie losowanie. Każdy, kto do tego czasu zdobędzie przynajmniej jeden GreenCoin, będzie miał szanse na wygranie telewizora Samsung wartego, bagatela, 20.000 PLN!

Pierwsze losowanie już 20 maja. Do dzieła!

Stan swoich GreenCoinów możesz sprawdzać TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w kasynie Mr. Green i chciałbyś odebrać swój bonus kasynowy, możesz je założyć TUTAJ.

Powodzenia!