Wygraj koszulkę ulubionej drużyny!

Wygraj koszulkę ulubionej drużyny!

U bukmachera Betsson trwa promocja związana z trwającymi obecnie rozgrywkami piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do wygrania aż 50 koszulek ulubionych drużyn oraz gwarantowane zakłady bez ryzyka.

Liga Mistrzów to impreza, która na stałe wpisana jest w kalendarz ulubionych imprez wszystkich pasjonatów europejskiego futbolu na najwyższym poziomie. Mimo tegorocznych obostrzeń udało się ruszyć z rozgrywkami, możemy więc z zapartym tchem, jak co roku, śledzić zmagania naszych ulubionych drużyn piłkarskich.

Z tej okazji bukmacher Betsson przygotował ciekawą promocję. Potrwa ona w tygodniowych cyklach aż do 23 sierpnia. Skierowana jest do typerów, którzy dokonali pierwszego depozytu od 10 do 15 sierpnia.

Do promocji musimy się zapisać, wystarczy to uczynić jeden raz. Aby wziąć udział w losowaniu koszulki, stawiamy zakład w wysokości minimum 150 PLN (min. kurs 1.50). Co tydzień zwycięzcy otrzymają koszulkę jednej z wybranych drużyn grających w Lidze Mistrzów, a pozostali, którzy spełnili warunki promocji – zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN.

Losowania koszulek odbędą się w trzech etapach:

1 etap – 10 sierpnia – 15 sierpnia (10 koszulek)
2 etap – 16 sierpnia – 18 sierpnia (20 koszulek)
3 etap – 21 sierpnia – 23 sierpnia (20 koszulek)

Mecze, które możemy obstawiać w pierwszym etapie, to:

Atalanta – PSG (12 sierpnia)
RB Lipsk – Atletico Madrid (13 sierpnia)
FC Barcelona – Bayern (14 sierpnia)
Manchester City – Olympique Lyon (15 sierpnia)

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.