FAQ

Oczywiście że TAK!

Hazard w internecie to dziś w całej Europie rozrywka taka sama jak gry MMO czy portale randkowe. Tysiące graczy 24h/dobę logują się do kasyn czy pokera, tysiące kibiców obstawiają mecze swoich faworytów.

Najważniejsze to po prostu wybrać solidną, zaufaną firmę gdzie Twoje pieniądze i dane będą bezpieczne – a tylko takie polecamy w naszym portalu!

Dla renomowanych firm – a takie tylko polecamy w naszym serwisie – dobra reputacja i satysfakcja klienta stoją na pierwszym miejscu.

W przeciwieństwie do małych, lokalnych kasyn czy punktów bukmacherskich, takie firmy w internecie działają na skalę globalną. Jeśli przydarzyłyby im się wpadki, oszustwa czy nieprofesjonalne podejście do klientów, przypadki takie zostaną nagłośnione w internecie i operator nie będzie miał żadnej kontroli nad taką informacją. Dlatego najlepsze firmy działają zawsze z korzyścią dla swoich graczy, mają jasno doprecyzowane regulaminy, przepisy, procedury postępowania, itd.

Warto pamiętać, że największe i nabardziej znane firmy w tej branży istnieją na rynku już od ponad 15-20 lat, a większość z nich to poważne spółki giełdowe, będące pod kontrolą firm audytorskich i akcjonariuszy.

Dlatego jeśli wybierzesz jedno z rekomendowanych przez portal Hazardowo kasyn czy bukmacherów, możesz grać bez obaw o uczciwość i solidność.

Absolutnie NIE!

Każdą grę, kasyno czy pokera możesz przetestować zupełnie za darmo korzystając z wirtualnej waluty.

Czasami wystarczy po prostu wejść na stronę dobrego kasyna (tutaj lista najlepszych), wybrać grę i pograć bez rejestracji i wpłacania dla treningu na wirtualne żetony.

Aby korzystać z oferty rekomendowanych bukmacherów, kasyn i pokera trzeba mieć ukończone 18 lat.

Do pełnej rejestracji i obrotu pieniędzmi (wpłaty i wypłaty) potrzebne będą też przynajmniej dwa dokumenty osobiste (dowód, paszport, prawo jazdy) a czasami również aktualne rachunki potwierdzające zgodność adresu.

Tak samo jak wpłacasz – na konto bankowe, na kartę lub do portfela internetowego. Pamiętaj tylko, że w celu wypłaty konkretną metodą musisz jej użyć wcześniej do wpłaty, aby „autoryzować” daną metodę przelewu środków.

Po pierwsze, gdyby tak było, wszystkie kasyna w internecie dawno by splajtowały bo każdy przestałby grać. Generatory liczb losowych są bardzo skomplikowane i kontrolowane przez niezależne firmy audytorskie, gwarantując pełną losowość wyników – niezależnie od obstawionych zakładów.

Po drugie – jeśli to Cię nie przekonuje, mamy dobre wiadomości: coraz więcej kasyn oferuje opcję „live dealer” czyli gry z krupierem na żywo. Obstawiasz przez internet a dzięki kamerom internetowym widzisz jak prawdziwy człowiek przyjmuje Twoje zakłady i kręci kołem ruletki lub rozdaje karty w blackjacku! Komputer jedynie przyjmuje zakłady i wypłaca wygrane a Ty czujesz się jak w prawdziwym kasynie!