Wraca La Liga – promocja Betsson

Wraca La Liga – promocja Betsson

Z okazji powrotu do gry hiszpańskiej ligi piłkarskiej, bukmacher Betsson przygotował dla swoich typerów dwie oferty promocyjne. Do wygrania darmowy zakład oraz dodatkowa kasa!

Oferta pierwsza skierowana jest do graczy, którzy pierwszy depozyt mają jeszcze przed sobą. Każdy, kto do 14 czerwca dokona pierwszej wpłaty na swoje konto gracza, weźmie udział w losowaniu darmowego zakładu. Do wygrania jest jeden darmowy zakład o wartości 1000 PLN, jeden za 400 PLN i jeden za 200 PLN. Każdy, biorący udział w tej promocji otrzyma gwarantowaną nagrodę w formie darmowego zakładu o wartości minimum 4 PLN.

Losowanie odbędzie się w poniedziałek 15 czerwca przed godziną 18:00. Wszystkie darmowe zakłady musimy wykorzystać w ciągu 7 dni.

Druga oferta skierowana jest do obecnych graczy bukmachera Betsson, którzy pierwsze wpłaty mają już za sobą. W tym wypadku, po zapisaniu się do promocji, naszym zadaniem jest postawienie zakładu przedmeczowego za minimum 50 PLN na dowolne wydarzenie La Ligi. Każdy gol strzelony przez drużynę gospodarzy między 11 a 14 czerwca przyniesie nam 2 PLN w formie bonusu.

Środki bonusowe zostaną dopisane do naszego konta najpóźniej w poniedziałek, 15 czerwca. Ważność bonusu to 7 dni a wymagany obrót: x6 po kursie minimalnym 1.50.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.