Obstawiaj e-sporty i zgarniaj gotówkę

Obstawiaj e-sporty i zgarniaj gotówkę

Sportowe rozgrywki w związku z pandemią w większości zawieszone, nadeszła więc chwila triumfu sportów wirtualnych. Tutaj żaden wirus nie przeszkadza w rozgrywaniu zawodów w dowolnie wybranej dyscyplinie.

„Wydarzenia” e-sportowe odbywają się przez całą dobę, przez całą dobę możemy obstawiać ich wyniki, czy to przedmeczowo czy na żywo. Żadne zwierzę nie ucierpiało w związku z organizacją tego typu rozgrywek, a o ich wyniku nie decyduje forma zawodników, koni czy psów, tylko generator liczb losowych. Mniej więcej jak w automatach, inna jest tylko otoczka.

No, ale jak nie mamy prawdziwego sportu, zadowolić się musimy sportem na niby. Zadowalamy się więc i kierujemy nasze niezawodne kroki do bukmachera Betsson, gdzie czeka na nas promocja związana właśnie z e-sportami.

Po pierwsze, zapisujemy się do promocji. Po drugie, wybieramy sobie jakąś ulubioną dyscyplinę i obstawiamy interesujące nas „wydarzenie”. Do wyboru tym razem mamy New Football, Football World Cup, Tennis Open, Basketball League, Horse Classic oraz Dogs Racing. Aby wziąć udział w zabawie, musimy postawić minimum 22.50 PLN w ciągu tygodnia, minimalny kurs na wydarzenie to 1.50.

Za każde postawione 22.50 PLN dostaniemy jeden los na loterię, takich losów możemy zdobyć 10 na tydzień. W promocji odbędą się trzy losowania obejmujące 3 tygodnie: 13-19 kwietnia, 20-26 kwietnia oraz 27 kwietnia-3 maja. Każde losowanie wyłoni 25 zwycięzców, z których każdy otrzyma 450 PLN w gotówce.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz w Betsson, darmowe konto założysz tutaj.