2 gole przewagi i do szatni!

2 gole przewagi i do szatni!

Bukmacher Betsson dba o nerwy swoich typerów. W aktualnej promocji „Wczesna Wypłata” nie musimy czekać do końcowego gwizdka, aby cieszyć się wygranym zakładem. Wystarczy, że nasz faworyt zdobędzie 2 bramki przewagi.

Nie ma chyba gorszego uczucia, gdy drużyna, na zwycięstwo której postawiliśmy, po strzeleniu 2 bramek ostatecznie przegrywa mecz. U bukmachera Betsson już nam takie doświadczenie nie grozi. 2 gole przewagi i po meczu!

Promocja trwa do 16 sierpnia a jej zasady są następujące:

1. Stawiamy zakład przedmeczowy na zwycięzcę meczu (1X2) w rozgrywkach objętych promocją. Są to mecze Ligi Mistrzów od fazy grupowej, Ligi Europy od fazy grupowej, Premier League, La Liga, Eliteserien, Veikkausliiga, Superliga oraz peruwiańska Primera Division.

2. Jeżeli nasz faworyt w którymś momencie meczu osiągnie dwubramkową przewagę, w ciągu 15 minut nasz zakład zostanie wypłacony jako wygrany.

3. Oglądamy mecz do końca i już się kompletnie nie przejmujemy ostatecznym rezultatem!

Są jednakże pewne zastrzeżenia. promocja nie obejmuje opcji „zbuduj zakład”, zakładów kombinacyjnych, systemowych ani na żywo. Nie będzie również obowiązywać, jeśli skorzystaliśmy z funkcji „cash out”. Maksymalna wcześniej wypłacona stawka na jeden mecz nie może przekroczyć kwoty 11.250 PLN.

Życzymy wysokich, dwubramkowych zwycięstw i dużo emocji!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.