Rusza rozdawnictwo darmowej kasy w Expekt Poker!

Rusza rozdawnictwo darmowej kasy w Expekt Poker!

Dwadzieścia pięć tysięcy dolarów – tyle od dzisiaj do końca stycznia wykłada w ramach promocji na stół salon pokera znanego w Polsce bukmachera – firmy Expekt.

(Jeśli jesteś nowy w świecie pokera może zastanawiasz się gdzie jest haczyk albo czy upadli na głowę. Na szczęście nie – przy dziesiątkach tysięcy aktywnych graczy dobry pokerroom może sobie pozwolićna taki wydatek. W końcu chodzi o to żebyś zaczął u nich pogrywać. A więc do dzieła – ktoś w końcu musi to zgarnąć! )

Do wygrania gotówka w gwarantowanych freerollach, wpisowe do dowolnych turniejów dla prawdziwych wymiataczy, miejsca w turnieju Poker Cruise (turniej na statku wycieczkowym!), żetony pokerowe oraz inne atrakcje!

Na pewno warto spróbować, tym bardziej że szansa na to będzie codziennie. Warunkiem udziału w promocyjnych turniejach pokerowych w Expekt Poker to tylko „wpłata” tylko 1 punktu FPP. Zdobyć go można grając dosłownie moment nawet na najniższych stawkach.

Wpłata do Expekta to również nie problem, bo firma akceptuje wszystkie popularne u nas metody płatności – karty, portfele internetowe oraz zwykłe przelewy z polskich banków.

Poczytaj więcej o ocenie firmie Expekt w portalu Hazardowo.pl lub zarejestruj się od razu na stronie firmy.

UWAGA! Rejestracja do turnieju rozpocznie się 1 godzinę przed startem turnieju, maksymalnie 1000 graczy może zagrać każdego dnia. Upewnij się, że zdążysz się zarejestrować!